Szybki kontakt
Szybki kontakt
e-mail: sklep@lamalu.pl
tel. 732 580 705
pon.-pt. 9:00 - 16:00
Twój koszyk szt./

O nas

Kochamy życie. Zachwycamy się pięknem. Uwielbiamy wyjątkowe rzeczy.

Nasz sklep powstał z połączenia pasji do unikatowych przedmiotów i pragnienia wychowania naszych dzieci w nietuzinkowym i rozwijającym je otoczeniu.

Wierzymy, że wrażliwość na piękno kształtuje się w nas już od pierwszych dni życia. Nie rodzimy się z nią, ale budujemy ją w sobie poprzez jak najczęstszy kontakt z rzeczami, które zachwycają, inspirują i pobudzają do myślenia.

Naszym celem jest pokazanie dzieciom różnorodności, kształtowanie ich gustu i wyobraźni oraz zapewnienie im przyjaznego otoczenia.

LAMALU to wyjątkowe miejsce, w którym można znaleźć nie tylko to, co niezbędne jest do urządzenia pokoju dziecka ze smakiem (m.in.: meble, dekoracje, akcesoria i oświetlenie), a także to, co maluchy i starsze dzieci lubią najbardziej, czyli kreatywne i edukacyjne zabawki, zachwycające i wymarzone prezenty oraz inspirujące i pobudzające wyobraźnię książki.

Nasze produkty zostały starannie wyselekcjonowane z oferty najlepszych marek świetnych producentów z Polski i z zagranicy. Przy wyborze kierowaliśmy się dobrem naszych pociech młodszych i starszych. Postawiliśmy na najwyższą jakość, ekologiczne materiały, bezpieczeństwo i ergonomiczność oraz... na design w najlepszym wydaniu.

Dziecięcy pokój to królestwo naszych pociech, ich schronienie, miejsce odpoczynku, nauki i zabawy. Właśnie dlatego oferowane przez nas produkty pozwalają stworzyć w nim atmosferę harmonii i ładu przestrzennego, sprzyjającą rozwojowi i dobremu samopoczuciu.

Dbamy nie tylko o dzieci i młodzież. Dbamy również o rodziców. Naszym Klientom oferujemy pomoc przy aranżacji pokoju dziecięcego i młodzieżowego oraz zawsze służymy radą.

Wszystko co robimy, robimy dla Was. Dlatego bardzo chętnie przyjmujemy opinie naszych Klientów i umieszczamy je przy opisach produktów. To właśnie Wy jesteście naszymi najlepszymi recenzentami i to dzięki Wam możemy stale się rozwijać i coraz celniej trafiać w Wasze gusta.

Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalną obsługę. My po prostu lubimy rozmawiać. Szybko rozwiewamy wszelkie wątpliwości, służymy radą i udzielamy niezbędnych informacji.

Dodatkowo nagradzamy stałych gości naszego sklepu. Przygotowany przez nas program lojalnościowy, dzięki atrakcyjnym rabatom pozwoli na zyskanie nie tylko unikatowych rzeczy, ale również pokaźnych oszczędności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy ciekawych zakupów
arch. Anna Kupryjańczyk - mama

TO JAK? Zapiszesz się do naszego newsletterka :-) ?
Copyright by 2015 Lamalu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo
NA GÓRĘ