Szybki kontakt
Szybki kontakt
e-mail: sklep@lamalu.pl
tel. 732 580 705
pon.-pt. 9:00 - 16:00
Twój koszyk szt./

Najciekawsze akcesoria do piaskownicy

Wiosna zbliża się wielkimi krokami – a wraz z nią aura za oknem stanie się o wiele przyjemniejsza. Słoneczne dni sprzyjają dłuższym spacerom z dzieckiem oraz zabawom w piaskownicy. Jeśli chcemy, aby pociecha czerpała z nich maksimum przyjemności, koniecznie powinniśmy zapewnić jej odpowiednie akcesoria. Atrakcyjne zabawki do piaskownicy świetnie sprawdzają się w swojej roli i pomagają stworzyć najbardziej fantazyjne budowle.

Oryginalne foremki do piasku

Wiosennym spacerom z dzieckiem powinny towarzyszyć plastikowe foremki, które z łatwością można włożyć do torebki czy plecaka. Najlepiej skusić się na lekkie i jednocześnie wytrzymałe produkty. Dla najmłodszych dzieci najbardziej atrakcyjne mogą okazać się foremki do piasku utrzymane w soczystych kolorach, za pomocą których odciska się oryginalne kształty. Warto zwrócić uwagę na te nietuzinkowe i pomysłowe foremki, dzięki którym nawet kilkulatek bez problemu uformuje piasek w konkretne wzory, bez obawy, że “baba” nie wyjdzie :). Taka zabawa znakomicie rozwija wyobraźnię maluszka!

Wiaderko do piaskownicy w nowoczesnej odsłonie

Jakie akcesoria w pierwszej kolejności kojarzą się z zabawami w piaskownicy? Oczywiście wiaderka! Z ich pomocą maluszek szybko wybuduje wymarzone zamki z piasku – jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia. Warto skusić się na elastyczne, silikonowe wiaderko, które z łatwością można zwinąć do minimalnych rozmiarów. Jest ono jednocześnie bardzo lekkie i odporne na działanie promieni UV. Specyficzne właściwości wiaderka na pewno przykują uwagę każdego malucha. Dodatkowym atutem produktu jest możliwość szybkiego wyczyszczenia – w praktyce, wystarczy je przepłukać, aby pozbyć się pozostałości po piasku. 

 

Wielofunkcyjna łopatka – idealna do piasku i wody

Wśród nowoczesnych akcesoriów do piaskownicy warto zwrócić uwagę na produkty wielofunkcyjne, które nie ograniczają się tylko do jednej formy zastosowania. Jedną z ciekawszych tego typu propozycji jest wielofunkcyjna łopatka, przydatna zarówno w wodzie, jak i podczas igraszek w piasku. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby łączyć w sobie cztery zabawki, czyli łopatkę, grabki, sitko i lejek. Trwały materiał gwarantuje mu optymalną wytrzymałość, a dzięki lekkiej wadze łopatka może towarzyszyć maluszkowi na spacerze.

Atrakcyjne zestawy do piaskownicy

Ciekawą propozycją dla małych amatorów piaskowych budowli okażą się praktyczne zestawy do piaskownicy. W ich skład mogą wchodzić najbardziej przydatne akcesoria, takie jak łopatka, sitko i leciutka piłeczka. Można także skusić się na trzyczęściowy komplet wiaderek, dzięki któremu zbudowanie piętrowego zamku z piasku okaże się banalnie prostym zadaniem. Dobrym wyborem są również wielofunkcyjne wiaderka, które zaprojektowane są w taki sposób, aby woda niesiona w wiaderku nigdy się nie wylała. Wiemy z doświadczenia, że często na plaży dziecko niesie wiadro pełne wody, a gdy już je doniesie do miejsca “budowy” w wiaderku jest prawie pusto. :)

                                            

Dzięki atrakcyjnym akcesoriom do piaskownicy zabawa na świeżym powietrzu stanie się jeszcze przyjemniejsza! Warto zapewnić maluszkowi produkty nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne wizualnie – różnokolorowe wiaderka, łopatki i foremki będą pod tym kątem przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

 

 

TO JAK? Zapiszesz się do naszego newsletterka :-) ?
Copyright by 2015 Lamalu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo
NA GÓRĘ