Szybki kontakt
Szybki kontakt
e-mail: sklep@lamalu.pl
tel. 732 580 705
pon.-pt. 9:00 - 16:00
Twój koszyk szt./

Magnetyczne upominki na Mikołajki

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, dlatego już dzisiaj warto pomyśleć o drobnych upominkach dla najmłodszych. Z czego najbardziej ucieszą się dzieci? Oczywiście z zabawek! Zachęcamy, aby kupować produkty, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale także pomogą w ćwiczeniu sprawności manualnej i pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Dlatego warto zwrócić uwagę na magnetyczne zabawki, które spodobają się zarówno maluchom, jak i tym nieco starszym pociechom.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabawki na Mikołajki dla najmłodszych

Wielu rodziców uważa, że magnetyczne produkty przeznaczone są wyłącznie dla starszych dzieci. Nic bardziej mylnego! Obecnie producenci oferują szeroką gamę różnorodnych zabawek dla najmłodszych, wśród których warto wyróżnić magnetyczne układanki. Nie od dziś wiemy, że w początkowym etapie rozwoju, dzieci zwracają szczególną uwagę na estetykę zabawek. Stąd też różnokolorowe klocki magnetyczne będą dla nich idealnym prezentem. Warto dodać, że jak większość układanek - takie przedmioty - świetnie wpływają na motorykę i zręczność pociechy.  

 

 

Oczywiście jako rodzice nie możemy kierować się wyłącznie wyglądem zabawek – należy przede wszystkim zdecydować się na produkty wysokojakościowe, wykonane z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Drewniane układanki magnetyczne na pewno okażą się znakomitym wyborem. Wśród nich znajdziemy propozycje nawet dla rocznych pociech, w których dodatkowym walorem jest obecność elementów z innych materiałów (na przykład z filcu), dzięki którym maluszek będzie mógł zetknąć się z różnymi fakturami i ćwiczyć ich rozpoznawanie.

 

                                                            Magnetyczne zabawki dla starszych dzieci

Każdego roku marzymy, aby zabawki na Mikołajki nie tylko bawiły, ale i uczyły. Magnetyczne produkty zaspokoją nasze oczekiwania, a jednym z ich inspirujących przykładów są tablice magnetyczne. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejszy sposób na naukę alfabetu? Kolorowe magnesiki szybko przykuwają uwagę dzieci, które z ich pomocą zaczynają tworzyć pierwsze wyrazy! Takie tablice są doskonałym pomysłem dla trzylatków na rozpoczęcie przygody z alfabetem, ale są równie atrakcyjne nawet dla ośmiolatków.

Dla przedszkolaków świetnym wyborem okażą się także magnetyczne układanki rozwijające wyobraźnię i kreatywność – z pomocą elementów o różnych kształtach maluch może tworzyć dowolne obrazki, tematycznie związane z konkretnym motywem przewodnim, takim jak na przykład konie, księżniczki czy kwiaty. A może lepiej zabrać pociechę w fascynujący świat dzikich zwierząt? Pod tym kątem ciekawą propozycją dla młodego odkrywcy są puzzle magnetyczne z elementami przedstawiającymi gatunki zwierząt oraz charakterystyczne budowle – dopasowanie magnesów do konkretnych regionów będzie dla dziecka bardzo inspirującą zabawą!

                                    

                      

       

W roli mikołajkowych prezentów świetnie sprawdzą się także wszelkiego rodzaju gry magnetyczne. Z pewnością wielu z nas pamięta magnetycznego chińczyka lub warcaby, które były niezastąpioną rozrywką w niemal każdym domu. Takie zabawki nigdy się nie znudzą, dlatego doskonale sprawdzą się w roli mikołajkowych upominków. Magnetyczne gry to trafiony prezent zwłaszcza dla tych dzieci, które często podróżują – w końcu nic tak nie umila czasu jak logiczna rozgrywka z bliską osobą. Dzięki kieszonkowej formie takich zabawek, nasze dzieci będą mogły zabrać je do szkoły czy na podwórko, gdzie z satysfakcją zmierzą się z rówieśnikami. Warto dodać, że poszczególne elementy takich gier pozostaną zawsze na swoim miejscu, a w zabawie nie przeszkodzi wiatr, zmiana miejsca rozgrywki czy zakręty na drodze. 

Magnetyczne zabawki są jednym z bardziej oryginalnych pomysłów na prezent dla dziecka. Warto więc skorzystać z różnorodnej oferty produktów i wybrać najlepszą propozycję dopasowaną do wieku maluszka.

Magnetyczne przyciąganie na pewno zafascynuje najmłodsze, jak i te nieco starsze dzieci. Większość tego rodzaju artykułów dodatkowo stymuluje logiczne myślenie i pomaga w rozwinięciu motoryki. Nauka poprzez zabawę jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

TO JAK? Zapiszesz się do naszego newsletterka :-) ?
Copyright by 2015 Lamalu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo
NA GÓRĘ