Szybki kontakt
Szybki kontakt
e-mail: sklep@lamalu.pl
tel. 732 580 705
pon.-pt. 9:00 - 16:00
Twój koszyk szt./

Kreatywne prezenty świąteczne dla starszych dzieci

Czy świąteczne prezenty mogą rozbudzić w dziecku kreatywność? Oczywiście, że tak – wystarczy zdecydować się na propozycje rozwijające zdolności manualne i zmysł artystyczny malucha. Jeśli szukamy upominku dla starszych dzieci, mamy większe pole do popisu – możemy sięgnąć po produkty składające się z małych elementów. Tego typu prezenty świąteczne są dobrym wyborem także z innego powodu – na dłużej przyciągają uwagę pociechy i uczą cierpliwości. Z myślą o bożonarodzeniowych upominkach wybraliśmy najciekawsze zestawy artystyczne, kolorowanki czy układanki, które w każdym dziecku rozbudzą kreatywność.

Kreatywne zestawy do budowania

Świadomi rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klocki i układanki mają zbawienny wpływ na zdolności manualne malucha i jego wyobraźnię przestrzenną. Warto skusić się na zestawy do budowania w najbardziej kreatywnej odsłonie! Strzałem w dziesiątkę okażą się klocki umożliwiające tworzenie nie tylko płaskich, ale i przestrzennych budowli. W przypadku takich zabawek jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozbudź w dziecku duszę artysty!

zy w Twojej pociesze tkwi dusza artysty? Możesz się o tym przekonać i wręczyć maluchowi zestaw artystyczny do kolorowania i ozdabiania. Dobrym wyborem okażą się karty do dekorowania, które dziecko może wypełnić specjalnymi elementami do naklejania oraz brokatem. Gotowe dzieło będzie świetną dekoracją dziecięcego pokoju – wystarczy oprawić je w ramkę i zawiesić w widocznym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabawki pobudzające wyobraźnię przestrzenną

Wiele kreatywnych zabawek dla dzieci znakomicie rozwija umiejętności przestrzenne, a ich dodatkową zaletą jest nauka logicznego myślenia. Warto skusić się na rozbudowane zestawy do budowania, zawierające także ruchome elementy. Z ich pomocą maluch nauczy się tworzenia konstrukcji nakierowanych na konkretne działanie. Zestawy zazwyczaj nawiązują do określonej tematyki, ale mimo tego pozwalają na nieograniczone możliwości tworzenia.

 

 

Przestrzenne kolorowanki 3D

Jeśli myślisz, że kolorowanki są zarezerwowane wyłącznie dla najmłodszych dzieci, zwróć uwagę na kreatywne kolorowanki 3D, które przypadną do gustu starszym maluchom. Z ich pomocą można tworzyć najróżniejsze obiekty pobudzające wyobraźnię, które mogą posłużyć także za scenografię do teatrzyku. Warto podarować dziecku zestawy prezentujące budynki charakterystyczne dla europejskich stolic – dzięki temu połączymy kreatywną zabawę z nauką geografii!

 

 

Dla małych kreatorek mody

Twoje dziecko uwielbia przebierać lalki w stworzone przez siebie ubrania? A może po prostu interesuje się modą i z wypiekami na twarzy podziwia kreacje ulubionych aktorek i piosenkarek? Warto przekształcić pasję pociechy w kreatywne działania, w czym pomocne okażą się zestawy do szycia. Z ich pomocą dziecko zamieni się w prawdziwego projektanta mody – do dyspozycji malucha zostają oddane wszystkie niezbędne elementy, aby stworzyć strój zgodny z szablonem. Nie zapomnij dokupić manekina, który pomoże w zaprezentowaniu gotowej kreacji.

 

W te święta postaw na kreatywne zabawki i rozbudź w dziecku zdolności artystyczne! Szeroki wybór układanek, kolorowanek czy zestawów do szycia pozwala dopasować produkt do konkretnych zainteresowań pociechy. Świąteczne upominki mogą być naprawdę wartościowe, jeśli tylko zdecydujesz się na zabawki pobudzające kreatywność! Przypominamy, aby przed dokonaniem wyboru zwrócić uwagę na ich wiekowe ograniczenia.

TO JAK? Zapiszesz się do naszego newsletterka :-) ?
Copyright by 2015 Lamalu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo
NA GÓRĘ