Szybki kontakt
Szybki kontakt
e-mail: sklep@lamalu.pl
tel. 732 580 705
pon.-pt. 9:00 - 16:00
Twój koszyk szt./

Jak zabrać na piknik lale i misie?

Piknik z rodzicami zawsze jest dla dziecka nie lada przeżyciem. Nic dziwnego, że pociecha chciałaby dzielić radosne chwile ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Warto pozwolić maluszkowi zabrać na rodzinny piknik ulubionego misia lub lalę, szczególnie jeśli jest bardzo związany z zabawką. Jak jednak „przetransportować” pluszaka nad jezioro czy słoneczną polanę? Najlepiej za pomocą plecaczka lub specjalnych zabawek do jeżdżenia – przewożenie w nich ukochanego pluszaka będzie dla dziecka dodatkową frajdą!:)

Najpiękniejsze przyczepki do ciągnięcia dla maluchów

W czym można przewieźć misia lub lalkę? W tym zadaniu wspaniale sprawdzą się szalone wózki z wizerunkiem zwierzątek, które udostępniają wystarczającą ilość miejsca, aby maluszek mógł w bezpieczny sposób przetransportować swoją ulubioną maskotkę. Na pewno dla wielu dzieci dodatkową atrakcją będzie zawieszony przy szyi dzwoneczek, który uaktywnia się podczas prowadzenia. Przyczepki do ciągnięcia jednocześnie pełnią rolę chodzików, a ich wysokość została idealnie dobrana z myślą o najmłodszych pociechach. Rodzice zwrócą także uwagę na obecność praktycznych, gumowych kółek, które nie tylko gwarantują zabawce wytrzymałość, ale oprócz tego ułatwiają prowadzenie chodzika – nawet po nierównej powierzchni.

Wózki edukacyjne do przewożenia pluszaków

Czy chodziki z klockami sprawdzą się podczas rodzinnego pikniku? Jak najbardziej – wystarczy wyjąć z ich wnętrza drewniane układanki, aby zapewnić dziecku miejsce do przewożenia maskotki lub lalki. Wózki edukacyjne pozbawione klocków są jeszcze lżejsze, co ułatwi maluszkowi pchanie ich po polanie. W niektórych modelach dodatkowym atutem jest liczydło, wykonane na bazie kolorowych, drewnianych kuleczek. Takie pojazdy świetnie sprawdzą się już u rocznych maluszków, które z ich pomocą będą stawiać swoje pierwsze kroki i w ten sposób zabiorą na wycieczkę swojego ukochanego pluszaka.

Najpiękniejsze plecaki dla dzieci

Alternatywą dla wózeczków do ciągnięcia czy pchanie są praktyczne plecaczki, w których można zmieścić maskotkę lub lalę. Wśród dostępnych modeli można znaleźć propozycje dedykowane najmłodszym przedszkolakom. Plecaki dla dzieci w kształcie krówki lub myszki są bardzo pakowne i staną się wymarzonym transporterem dla pluszowego przyjaciela naszej pociechy. Młodsze maluchy również znajdą dla siebie odpowiednie propozycje. Warto zwrócić uwagę na plecaczki od 1 roku życia, bardzo lekkie i zarazem wytrzymałe. Tutaj także mamy do czynienia z produktami inspirowanymi zwierzęcymi bohaterami, nierzadko rodem z Disneyowskich kreskówek. Dla rodziców dodatkowym atutem w plecaczkach dla najmłodszych maluchów jest możliwość wykorzystania odpinanego paska bezpieczeństwa, aby jeszcze lepiej pilnować swoją pociechę.

Do plecaczków, wózeczków czy przyczepek nasz mały szkrab może włożyć nie tylko maskotkę, ale także malutki talerzyk i kubeczek, dzięki czemu pluszowy towarzysz będzie mógł uczestniczyć w rodzinnym pikniku. Warto zorganizować wypoczynek na łonie przyrody w taki sposób, aby maluszek mógł zabrać ze sobą ukochaną przytulankę:)

 

 

 

 

 

 

TO JAK? Zapiszesz się do naszego newsletterka :-) ?
Copyright by 2015 Lamalu.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. projekt i oprogramowanie sklepu: ebexo
NA GÓRĘ